CCG1R5-12-03SF
Productnummer DigiKey
285-CCG1R5-12-03SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG1R5-12-03SF
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 1.32W
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 400mA 4,5V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CCG1R5-12-03SF Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Instelbare uitgang, aan/uit op afstand, OCP
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
74%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,62" L x 0,41" B x 0,45" H (15,7mm x 10,4mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (max.)
18V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
400mA
Standaard nummer
Vermogen (watt)
1.3 W