CCG15-24-03S
Productnummer DigiKey
285-CCG15-24-03S-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG15-24-03S
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 4A 9V - 36V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CCG15-24-03S Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Instelbare uitgang, aan/uit op afstand, OCP
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
85%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
9V
Grootte / afmetingen
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
4A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
15 W