CCG10-48-15DF
Productnummer DigiKey
285-CCG10-48-15DF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG10-48-15DF
Beschrijving
DC DC CONVERTER +/-15V 10.2W
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 2 Uitgang 15V -15V 340mA, 340mA 18V - 76V Ingang
EDA/CAD-modellen
CCG10-48-15DF Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Vermogen (watt)
10 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1.5 kV
Functies
Aan/uit op afstand, OCP
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Efficiëntie
89%
Aantal uitgangen
2
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
18V
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (max.)
76V
Grootte / afmetingen
0,75" L x 0,49" B x 0,45" H (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 2
-15V
Stroom - uitgang (max.)
340mA, 340mA