CCG10-12-05SF
Productnummer DigiKey
285-CCG10-12-05SF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CCG10-12-05SF
Beschrijving
DC DC CONVERTER 5V 10W
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 5V 2A 4,5V - 18V Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
CCG10-12-05SF Modellen
Categorie
Spanning - isolatie
1.5 kV
Fabr.
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Functies
Instelbare uitgang, aan/uit op afstand, OCP
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 90°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
90%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
6-DIP-module
Spanning - ingang (min.)
4,5V
Grootte / afmetingen
0,75" L x 0,49" B x 0,45" H (19,0mm x 12,4mm x 11,5mm)
Spanning - ingang (max.)
18V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Goedkeuringsinstantie
IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA
Stroom - uitgang (max.)
2A
Standaard nummer
Vermogen (watt)
10 W