CC15-4803SFH-E
Productnummer DigiKey
CC15-4803SFH-E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC15-4803SFH-E
Beschrijving
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 3,3V 4,5A 36V - 76V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
4,5A
Fabr.
Vermogen (watt)
15 W
Serie
Spanning - isolatie
1 kV
Verpakking
Tray
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Geïsoleerde module
Efficiëntie
89%
Aantal uitgangen
1
Type montage
Through-hole
Spanning - ingang (min.)
36V
Verpakking / doos
20-DIP-module, 17 leads
Spanning - ingang (max.)
76V
Grootte / afmetingen
1,51" L x 1,17" B x 0,27" H (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)