CC15-2415SFH-E | |
|---|---|
Productnummer DigiKey | CC15-2415SFH-E-ND |
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CC15-2415SFH-E |
Beschrijving | DC DC CONVERTER 15V 15W |
Standaard levertijd fabrikant | 10 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 1A 18V - 36V Ingang |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vermogen (watt) 15 W |
Fabr. | Spanning - isolatie 1 kV |
Serie | Toepassingen ITE (commercieel) |
Verpakking Tray | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C |
Status onderdeel Actief | Efficiëntie 89% |
Type Geïsoleerde module | Type montage Through-hole |
Aantal uitgangen 1 | Verpakking / doos 20-DIP-module, 17 leads |
Spanning - ingang (min.) 18V | Grootte / afmetingen 1,51" L x 1,17" B x 0,27" H (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm) |
Spanning - ingang (max.) 36V | Besturingskenmerken Inschakelen, actief laag |
Spanning - uitgang 1 | Basisproductnummer |
Stroom - uitgang (max.) 1A |