CC15-2415SFH-E
Productnummer DigiKey
CC15-2415SFH-E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CC15-2415SFH-E
Beschrijving
DC DC CONVERTER 15V 15W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Geïsoleerde module DC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 1A 18V - 36V Ingang
Categorie
Vermogen (watt)
15 W
Fabr.
Spanning - isolatie
1 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
89%
Type
Geïsoleerde module
Type montage
Through-hole
Aantal uitgangen
1
Verpakking / doos
20-DIP-module, 17 leads
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
1,51" L x 1,17" B x 0,27" H (38,4mm x 29,6mm x 6,8mm)
Spanning - ingang (max.)
36V
Besturingskenmerken
Inschakelen, actief laag
Spanning - uitgang 1
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
1A