35RAPC7JS
35RAPC7JS
35RAPC7JS
Productnummer DigiKey
SC1462-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
35RAPC7JS
Beschrijving
CONN JACK STEREO 3.5MM R/A
Gedetailleerde beschrijving
3,50mm (0,141", 1/8", ministekker) - hoofdtelefoon Telefoonstekkerbus, dubbel Stereo (3 geleiders, TRS) Connector Soldeersel
EDA/CAD-modellen
35RAPC7JS Modellen
Categorie
Interne schakelaar(s)
Twee schakelaars
Fabr.
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Serie
Aansluiting
Soldeersel
Afscherming
Afgeschermd
Type aansluiting
Telefoonstekkerbus, dubbel
Materiaal behuizing
Koperlegering
Signaallijnen
Stereo (3 geleiders, TRS)
Materiaal behuizing
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Door industrie erkende diameter mating
Materiaal contact
Koperlegering
Werkelijke diameter
0,142" (3,60mm)