PRPC040SBAN-M71RC
Productnummer DigiKey
S1111EC-40-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRPC040SBAN-M71RC
Beschrijving
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 40 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRPC040SBAN-M71RC Modellen
Categorie
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,120" (3,05mm)
Hoogte isolatie
0,098" (2,50mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
3A per contact
Meer resources
Op voorraad: 365
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Andere lengte
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM