PRPC038SBBN-M71RC
Productnummer DigiKey
S1121EC-38-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRPC038SBBN-M71RC
Beschrijving
CONN HEADER R/A 38POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 38 posities 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,220" (5,58mm)
Hoogte isolatie
0,098" (2,50mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
3A per contact
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Andere lengte
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Op voorraad: 5015
CONN HEADER R/A 39POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER R/A 37POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 35POS 2.54MM