PRPC037SAAN-RC
Productnummer DigiKey
S1011EC-37-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PRPC037SAAN-RC
Beschrijving
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 37 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PRPC037SAAN-RC Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,120" (3,05mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,448" (11,39mm)
Hoogte isolatie
0,098" (2,50mm)
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Nominale stroom (A)
3A per contact
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Meer resources
Artikel met toegevoegde waarde
Andere lengte
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Op voorraad: 26478
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Op voorraad: 183
CONN HEADER VERT 35POS 2.54MM