PEC36SAFN
Productnummer DigiKey
S1062E-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PEC36SAFN
Beschrijving
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 36 posities 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-modellen
PEC36SAFN Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,620" (15,75mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,950" (24,13mm)
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
3A
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Meer resources
Op voorraad: 42
Andere lengte
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM