PEC36SABN
Productnummer DigiKey
S1022E-36-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PEC36SABN
Beschrijving
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Through-hole 36 posities 0,100" (2,54mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PEC36SABN Modellen
Categorie
Lengte contact - stijl
0,230" (5,84mm)
Fabr.
Totale lengte contact
0,560" (14,22mm)
Verpakking
Bulk
Hoogte isolatie
0,100" (2,54mm)
Status onderdeel
Actief
Vorm contact
Vierkant
Type aansluiting
Afwerking contact - mating
Tin
Type contact
Pen mannetje
Dikte afwerking contact - mating
100,0µin (2,54µm)
Pitch - mating
Afwerking contact - stijl
Tin
Aantal posities
Materiaal contact
Fosforbrons
Aantal rijen
1
Isolatiemateriaal
Polybutyleentereftalaat (PBT)
Aantal posities belast
Alle
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C
Stijl
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Shrouding
Zonder mantel
Kleur isolatie
Zwart
Type montage
Nominale stroom (A)
3A
Aansluiting
Soldeersel
Dikte afwerking contact - stijl
100,0µin (2,54µm)
Type bevestiging
Push-Pull
Basisproductnummer
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Milieu- en exportclassificaties
Vragen en antwoorden over producten
Meer resources
Op voorraad: 388
Controleer op extra binnenkomende voorraad
Bulk
Aantal Eenheidsprijs Ext Prijs
Standaardpakket van de fabrikant
Andere lengte
CONN HEADER VERT 1POS
Op voorraad: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
Op voorraad: 1715
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
Op voorraad: 895
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM