PEC33SBAN
Productnummer DigiKey
S1112E-33-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PEC33SBAN
Beschrijving
CONN HEADER R/A 33POS 2.54MM
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Connector kopstuk Doorgaand gat, rechte hoek 33 posities 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lengte contact - mating
0,230" (5,84mm)
Fabr.
Lengte contact - stijl
0,100" (2,54mm)
Hoogte isolatie
0,140" (3,56mm)
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
3A
Andere lengte
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
Op voorraad: 6087
CONN HEADER R/A 1POS
Op voorraad: 8194
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
Op voorraad: 157
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM