VNH3SP30TR-E
Productnummer DigiKey
497-VNH3SP30TR-ETR-ND - Tape & Reel (TR)
497-VNH3SP30TR-ECT-ND - Cut Tape (CT)
497-VNH3SP30TR-EDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VNH3SP30TR-E
Beschrijving
IC MTR DRV 5.5-36V MULTIPWRSO-30
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Motordriver Vermogens-MOSFET Parallel, PWM MultiPowerSO-30
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VNH3SP30TR-E Modellen
Categorie
Stroom - uitgang
30A
Fabrikant
STMicroelectronics
Spanning - voeding
5,5V ~ 36V
Serie
Spanning - belasting
5,5V ~ 36V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)