VIPERGAN50WTR
Productnummer DigiKey
497-VIPERGAN50WTR-ND - Tape & Reel (TR)
497-VIPERGAN50WTRCT-ND - Cut Tape (CT)
497-VIPERGAN50WTRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VIPERGAN50WTR
Beschrijving
POWER CONVERSION
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Converter Offline Flyback, secundaire zijde SR Topologie 240kHz 16-QFN (5x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
VIPERGAN50WTR Modellen
Categorie
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
23V
Fabrikant
STMicroelectronics
Bedrijfscyclus
50%
Serie
Frequentie - schakeling
240kHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Vermogen (watt)
50 W
Status onderdeel
Actief
Storingsbeveiliging
Overbelasting, te hoge temperatuur, overspanning, kortsluiting
Uitgangsisolatie
Isolated
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C (TJ)
Interne schakelaar(s)
Ja
Verpakking / doos
16-TFQFN blootliggende pad
Spanning - doorslag
650V
Apparaatpakket leverancier
16-QFN (5x6)
Topologie
Flyback, secundaire zijde SR
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - opstart
7 V