VIPERGAN50WTR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | VIPERGAN50WTR |
Beschrijving | POWER CONVERSION |
Standaard levertijd fabrikant | 28 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Converter Offline Flyback, secundaire zijde SR Topologie 240kHz 16-QFN (5x6) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | VIPERGAN50WTR Modellen |
Categorie | Spanning - voeding (Vcc/Vdd) 23V |
Fabrikant STMicroelectronics | Bedrijfscyclus 50% |
Serie | Frequentie - schakeling 240kHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Vermogen (watt) 50 W |
Uitgangsisolatie Isolated | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) |
Interne schakelaar(s) Ja | Verpakking / doos 16-TFQFN blootliggende pad |
Spanning - doorslag 650V | Apparaatpakket leverancier 16-QFN (5x6) |
Topologie Flyback, secundaire zijde SR | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - opstart 7 V |