TS820-600H
Productnummer DigiKey
497-TS820-600H-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TS820-600H
Beschrijving
SCR 600V 8A IPAK
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SCR 600 V 8 A Gevoelige poort Through-hole IPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TS820-600H Modellen
Categorie
Stroom - hold (Ih) (max.)
5 mA
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - status Uit (max.)
5 µA
Verpakking
Buis
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
70A, 73A
Status onderdeel
Actief
SCR-type
Gevoelige poort
Spanning - status uit
600 V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
800 mV
Type montage
Through-hole
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
200 µA
Verpakking / doos
TO-251-3 korte kabels, IPAK, TO-251AA
Spanning - status aan (Vtm) (max.)
1.6 V
Apparaatpakket leverancier
IPAK
Stroom - status aan (It (AV)) (max.)
5 A
Basisproductnummer
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
8 A