TN5050H-12WY
Productnummer DigiKey
497-15449-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TN5050H-12WY
Beschrijving
SCR 1.2KV 80A TO-247-3
Standaard levertijd fabrikant
45 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
SCR 1.2 kV 80 A Standaard herstel Through-hole TO-247-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TN5050H-12WY Modellen
Categorie
Stroom - status Uit (max.)
5 µA
Fabrikant
STMicroelectronics
Stroom - niet-rep. piek 50, 60 Hz (Itsm)
580A, 633A
Verpakking
Buis
SCR-type
Standaard herstel
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 150°C
Spanning - status uit
1.2 kV
Soort
Automotive
Spanning - gate trigger (Vgt) (max.)
1 V
Kwalificatie
AEC-Q101
Stroom - gate trigger (Igt) (max.)
50 mA
Type montage
Through-hole
Spanning - status aan (Vtm) (max.)
1.55 V
Verpakking / doos
TO-247-3
Stroom - status aan (It (AV)) (max.)
51 A
Apparaatpakket leverancier
TO-247-3
Stroom - status Aan (It (RMS)) (max.)
80 A
Basisproductnummer
Stroom - hold (Ih) (max.)
100 mA