STSPIN32F0251
Productnummer DigiKey
497-STSPIN32F0251-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STSPIN32F0251
Beschrijving
250V THREE-PHASE CONTROLLER WITH
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
EDA/CAD-modellen
STSPIN32F0251 Modellen
Categorie
RAM-grootte
4K x 8
Fabrikant
STMicroelectronics
Interface
I2C, SPI, UART/USART
Serie
Aantal I/O's
21
Verpakking
Tray
Spanning - voeding
9V ~ 20V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)