STS5NF60L
Productnummer DigiKey
497-8044-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8044-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8044-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STS5NF60L
Beschrijving
MOSFET N-CH 60V 5A 8SO
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 60 V 5 A (Tc) 2,5W (Tc) Opbouwmontage 8-SOIC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STS5NF60L Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
2,5V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
17 nC @ 5 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
1250 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
60 V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
55mOhm @ 2,5A, 10V