STS10N3LH5
Productnummer DigiKey
497-10010-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10010-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10010-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STS10N3LH5
Beschrijving
MOSFET N-CH 30V 10A 8SO
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 30 V 10 A (Tc) 2,5W (Tc) Opbouwmontage 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
STS10N3LH5 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
1V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
4.6 nC @ 5 V
Serie
Vgs (max.)
±22V
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
475 pF @ 25 V
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Spanning ontlading-bron (Vdss)
30 V
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
4,5V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
21mOhm @ 5A, 10V