STPSC20H12GY-TR
Productnummer DigiKey
497-17164-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-17164-1-ND - Cut Tape (CT)
497-17164-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC20H12GY-TR
Beschrijving
DIODE SIL CARB 1200V 20A D2PAK
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 1200 V 20A Opbouwmontage D2PAK
EDA/CAD-modellen
STPSC20H12GY-TR Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Stroom - sper lekkage bij Vr
120 µA @ 1200 V
Serie
Capaciteit bij Vr, F
1650pF @ 0V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Verouderd
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
1200 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
20A
Apparaatpakket leverancier
D2PAK
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 20 A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)