STPSC16G065D
Productnummer DigiKey
497-STPSC16G065D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC16G065D
Beschrijving
650 V, 12A HIGH SURGE SILICON CA
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 16A Through-hole TO-220AC
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
160 µA @ 650 V
Capaciteit bij Vr, F
960pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
16A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.45 V @ 16 A