STPSC10H12G-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPSC10H12G-TR |
Beschrijving | DIODE SIL CARB 1200V 10A D2PAK |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 1200 V 10A Opbouwmontage D2PAK |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPSC10H12G-TR Modellen |
Categorie | Snelheid Nul hersteltijd > 500mA (Io) |
Fabr. | Inverse hersteltijd (trr) 0 ns |
Serie | Stroom - sper lekkage bij Vr 60 µA @ 1200 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Capaciteit bij Vr, F 725pF @ 0V, 1MHz |
Status onderdeel Verouderd | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 1200 V | Apparaatpakket leverancier D2PAK |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 10A | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 175°C |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 1.5 V @ 10 A | Basisproductnummer |