STPSC10H065DI
Productnummer DigiKey
497-14574-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10H065DI
Beschrijving
DIODE SIC 650V 10A TO220AC INS
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 10A Through-hole TO-220AC ins
EDA/CAD-modellen
STPSC10H065DI Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 650 V
Verpakking
Buis
Type montage
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC ins
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.75 V @ 10 A