STPSC10H065D is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Bourns Inc.
Op voorraad: 2.871
Gegevensblad
Similar
Diodes Incorporated
Op voorraad: 58
Gegevensblad
Diodes Incorporated
Op voorraad: 50
Panjit International Inc.
Op voorraad: 1.478
SMC Diode Solutions
Rohm Semiconductor
SMC Diode Solutions
Op voorraad: 168
Dioden 650 V 10A Through-hole TO-220AC
STPSC10H065D
Productnummer DigiKey
497-13451-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10H065D
Beschrijving
DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
STPSC10H065D Modellen
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 650 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
480pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.75 V @ 10 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)