STPSC10H065BY-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPSC10H065BY-TR |
Beschrijving | DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK |
Standaard levertijd fabrikant | 19 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 650 V 10A Opbouwmontage DPAK |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPSC10H065BY-TR Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 100 µA @ 650 V |
Fabr. | Capaciteit bij Vr, F 480pF @ 0V, 1MHz |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Soort Automotive |
Status onderdeel Actief | Kwalificatie AEC-Q101 |
Technologie | Type montage |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 650 V | Verpakking / doos |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 10A | Apparaatpakket leverancier DPAK |
Snelheid Nul hersteltijd > 500mA (Io) | Bedrijfstemperatuur - verbinding -40°C ~ 175°C |