STPSC10H065BY-TR
Productnummer DigiKey
497-18139-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-18139-1-ND - Cut Tape (CT)
497-18139-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10H065BY-TR
Beschrijving
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 10A Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STPSC10H065BY-TR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 650 V
Fabr.
Capaciteit bij Vr, F
480pF @ 0V, 1MHz
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Soort
Automotive
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C