STPSC10H065B-TR
Productnummer DigiKey
497-13450-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-13450-1-ND - Cut Tape (CT)
497-13450-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10H065B-TR
Beschrijving
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 10A Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STPSC10H065B-TR Modellen
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 650 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Capaciteit bij Vr, F
480pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.75 V @ 10 A
Basisproductnummer
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)