STPSC10G065D
Productnummer DigiKey
497-STPSC10G065D-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPSC10G065D
Beschrijving
DIODE SIL CARB 600V 8A TO220AC
Standaard levertijd fabrikant
99 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 650 V 10A Through-hole TO-220AC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STPSC10G065D Modellen
Categorie
Snelheid
Nul hersteltijd > 500mA (Io)
Fabr.
Inverse hersteltijd (trr)
0 ns
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 650 V
Verpakking
Buis
Capaciteit bij Vr, F
595pF @ 0V, 1MHz
Status onderdeel
Actief
Type montage
Technologie
Verpakking / doos
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
650 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220AC
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
10A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.45 V @ 10 A