STPS5L40
Productnummer DigiKey
497-12672-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12672-3-ND - Tape & Box (TB)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS5L40
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 5A DO201AD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 5A Through-hole DO-201AD
EDA/CAD-modellen
STPS5L40 Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
200 µA @ 40 V
Verpakking
Cut Tape (CT)
Tape & Box (TB)
Type montage
Status onderdeel
Verouderd
Apparaatpakket leverancier
DO-201AD
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
500 mV @ 5 A