STPS5H100BY-TR
Productnummer DigiKey
497-12342-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-12342-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12342-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS5H100BY-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage DPAK
EDA/CAD-modellen
STPS5H100BY-TR Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
3.5 µA @ 100 V
Fabr.
Soort
Automotive
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q101
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
730 mV @ 5 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)