STPS5H100B-TR
Productnummer DigiKey
497-6587-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-6587-1-ND - Cut Tape (CT)
497-6587-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS5H100B-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage DPAK
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STPS5H100B-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
3.5 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
730 mV @ 5 A