STPS3L45AF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS3L45AF |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 45 V 3A Opbouwmontage SMAflat |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS3L45AF Modellen |
Categorie | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 300 µA @ 45 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos |
Technologie | Apparaatpakket leverancier SMAflat |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 45 V | Bedrijfstemperatuur - verbinding 150°C (max,) |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 3A | Basisproductnummer |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 570 mV @ 3 A |