STPS3L45AF
Productnummer DigiKey
497-14268-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-14268-1-ND - Cut Tape (CT)
497-14268-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS3L45AF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 45V 3A SMAFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 45 V 3A Opbouwmontage SMAflat
EDA/CAD-modellen
STPS3L45AF Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
300 µA @ 45 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMAflat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
45 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
570 mV @ 3 A