STPS3L40SY
Productnummer DigiKey
497-12868-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-12868-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12868-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS3L40SY
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 3A SMC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 3A Opbouwmontage SMC
EDA/CAD-modellen
STPS3L40SY Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 40 V
Serie
Soort
Automotive
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMC
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
500 mV @ 3 A