STPS3170AF
Productnummer DigiKey
497-15318-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15318-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15318-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS3170AF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 170V 3A SMAFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 170 V 3A Opbouwmontage SMAflat
EDA/CAD-modellen
STPS3170AF Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
820 mV @ 3 A
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
4 µA @ 170 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMAflat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
170 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A