STPS3150UF
Productnummer DigiKey
497-8034-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8034-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8034-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS3150UF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMBFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 150 V 3A Opbouwmontage SMBflat
EDA/CAD-modellen
STPS3150UF Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 150 V
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMBflat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
150 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
820 mV @ 3 A