STPS30H100DJF-TR
Productnummer DigiKey
497-15671-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-15671-1-ND - Cut Tape (CT)
497-15671-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS30H100DJF-TR
Beschrijving
DIODE SCHOTTK 100V 30A POWERFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 30A Opbouwmontage PowerFlat™ (5x6)
EDA/CAD-modellen
STPS30H100DJF-TR Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
6 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
30A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
840 mV @ 30 A