STPS30H100CT
Productnummer DigiKey
497-7559-5-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS30H100CT
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTT 100V 15A TO-220
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 100 V 15A Through-hole TO-220-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
STPS30H100CT Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
800 mV @ 15 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Buis
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 100 V
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Through-hole
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
TO-220-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
TO-220
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
15A