STPS2L60A
Productnummer DigiKey
497-2461-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-2461-1-ND - Cut Tape (CT)
497-2461-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2L60A
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 60V 2A DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 60 V 2A Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
STPS2L60A Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 µA @ 60 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
60 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
600 mV @ 2 A