STPS2L40UF
Productnummer DigiKey
497-8031-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8031-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8031-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2L40UF
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SMBFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 2A Opbouwmontage SMBflat
EDA/CAD-modellen
STPS2L40UF Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
220 µA @ 40 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
SMBflat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
430 mV @ 2 A