STPS2H100AY
Productnummer DigiKey
497-11102-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-11102-1-ND - Cut Tape (CT)
497-11102-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS2H100AY
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 2A Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
STPS2H100AY Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 100 V
Serie
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-40°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
790 mV @ 2 A