STPS2H100AF | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS2H100AF |
Beschrijving | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMAFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden 100 V 2A Opbouwmontage SMAflat |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS2H100AF Modellen |
Categorie | Stroom - sper lekkage bij Vr 1 µA @ 100 V |
Fabr. | Soort Automotive |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Kwalificatie AEC-Q101 |
Status onderdeel Actief | Type montage |
Technologie | Verpakking / doos |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 100 V | Apparaatpakket leverancier SMAflat |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 2A | Bedrijfstemperatuur - verbinding -65°C ~ 175°C |
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 790 mV @ 2 A | Basisproductnummer |
Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |