STPS1L40U
Productnummer DigiKey
497-12792-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-12792-1-ND - Cut Tape (CT)
497-12792-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1L40U
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SMB
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 40 V 1A Opbouwmontage SMB
EDA/CAD-modellen
STPS1L40U Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
35 µA @ 40 V
Apparaatpakket leverancier
SMB
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
40 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
500 mV @ 1 A