STPS1L30MF
Productnummer DigiKey
497-8026-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-8026-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8026-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1L30MF
Beschrijving
DIODE SCHOTTK 30V 1A STMITE FLAT
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 30 V 1A Opbouwmontage STmite plat
EDA/CAD-modellen
STPS1L30MF Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
390 µA @ 30 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
STmite plat
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
390 mV @ 1 A