STPS1H100A
Productnummer DigiKey
497-3209-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-3209-1-ND - Cut Tape (CT)
497-3209-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS1H100A
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 1A Opbouwmontage DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-modellen
STPS1H100A Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
4 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Apparaatpakket leverancier
DO-214AC (SMA)
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
175°C (max.)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
770 mV @ 1 A