STPS15L30CDJFTR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | STPS15L30CDJFTR |
Beschrijving | DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT |
Standaard levertijd fabrikant | 15 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 30 V 7,5A Opbouwmontage 8-PowerVDFN |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | STPS15L30CDJFTR Modellen |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 480 mV @ 7.5 A |
Fabrikant STMicroelectronics | Snelheid Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io) |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - sper lekkage bij Vr 1 mA @ 30 V |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur - verbinding 150°C (max,) |
Configuratie diode 1 paar gemeenschappelijke kathode | Type montage Opbouwmontage |
Technologie Schottky | Verpakking / doos 8-PowerVDFN |
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.) 30 V | Apparaatpakket leverancier PowerFlat™ (5x6) |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode) 7,5A | Basisproductnummer |