STPS15L30CDJFTR
Productnummer DigiKey
497-10102-2-ND - Tape & Reel (TR)
497-10102-1-ND - Cut Tape (CT)
497-10102-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
STPS15L30CDJFTR
Beschrijving
DIODE ARR SCHOTTKY 30V POWERFLAT
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 30 V 7,5A Opbouwmontage 8-PowerVDFN
EDA/CAD-modellen
STPS15L30CDJFTR Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
480 mV @ 7.5 A
Fabrikant
STMicroelectronics
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 mA @ 30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
150°C (max,)
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Type montage
Opbouwmontage
Technologie
Schottky
Verpakking / doos
8-PowerVDFN
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Apparaatpakket leverancier
PowerFlat™ (5x6)
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
7,5A